• Brytyjsko Polskie Forum Rynku Spożywczego

Brytyjsko Polskie Forum Rynku Spożywczego

16 maja 2012 r. we Wrocławiu w budynku Politechniki Wrocławskiej odbyło się Brytyjsko Polskie Forum Rynku Spożywczego organizowane przez Brytyjsko Polską Izbę Handlową oraz Wrocławskie Centrum Transferu Technologii.

Firma Eco Spedycja również miała swój udział w przygotowaniu imprezy. W ramach spotkania przedstawiliśmy  prezentację na temat logistyki, dystrybucji oraz organizacji dostaw w ruchu międzynarodowym.

Spotkanie to miało na celu wspieranie handlu produktami spożywczymi między Polską i Wielką Brytanią. Uczestnicy  mieli możliwość nawiązania kontaktów handlowych, poznania brytyjskiego rynku spożywczego oraz konsultacji ze specjalistami ds eksportu, logistyki i prawa. W forum wzięło udział około 150 członków firm polskich i zagranicznych.
Brytyjsko Polskie Forum Rynku Spożywczego było doskonałą okazją do zaprezentowania  firmy zagranicznym i polskim przedsiębiorcom, producentom i eksporterom działającym w branży spożywczej.
 

Inne aktualności:

ECO Spedycja w programie Rzetelna Firma

ECO Spedycja w programie Rzetelna Firma

Firma Eco Spedycja sp. z o.o. przystąpiła do programu Rzetelna Firma. Chcemy być wiarygodni dla naszych partnerów biznesowych. Tylko dzięki rzetelności jesteśmy w stanie przetrwać na rynku, rozwijać się i jednocześnie promować zdrowe zasady prowadzenia biznesu.

ECO Spedycja została członkiem Brytyjsko Polskiej Izby Gospodarczej

ECO Spedycja została członkiem Brytyjsko Polskiej Izby Gospodarczej

Firma Eco Spedycja została członkiem Brytyjsko Polskiej Izby Gospodarczej. Dołączyła w ten sposób do niewielkiego grona firm reprezentujących branże TSL w tej organizacji.