• ECO Spedycja została członkiem Brytyjsko Polskiej Izby Gospodarczej

ECO Spedycja została członkiem Brytyjsko Polskiej Izby Gospodarczej

Firma Eco Spedycja została członkiem Brytyjsko Polskiej Izby Gospodarczej. Dołączyła w ten sposób do niewielkiego grona firm reprezentujących branże TSL w tej organizacji.

Rynek brytyjski jest obok niemieckiego, węgierskiego i francuskiego kluczowym kierunkiem rozwoju naszej firmy. Dlatego przystąpienie do BPCC to strategiczny krok spółki Eco Spedycja w kierunku realizacji naszej strategii wzrostu.

Brytyjsko Polska Izba Gospodarcza  już od 1992 roku działa na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej – aktywnie kojarzy potencjalnych partnerów biznesowych i promuje najlepsze praktyki. Firmy zrzeszone w BPCC reprezentują ok. 25% bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce.

Prowadzi bliską współpracę z Ambasadą Wielkiej Brytanii w Polsce oraz Ambasadą R.P. w Londynie.

Jest aktywnym członkiem Rady Izb Brytyjskich w Europie (COBCOE) – sieci ponad 10 000 firm w przeszło 30 krajach Europy.

Zajmuje się aktywną promocją tego, co najlepsze w polskiej i brytyjskiej gospodarce oraz kulturze.

Misją i głównym celem BPCC jest kojarzenie partnerów biznesowych poprzez działania promocyjno-marketingowe oraz organizację prestiżowych wydarzeń, sprzyjających zacieśnianiu więzi gospodarczych i kulturalnych pomiędzy Polską i Wielką Brytanią.

Inne aktualności:

Brytyjsko Polskie Forum Rynku Spożywczego

Brytyjsko Polskie Forum Rynku Spożywczego

16 maja 2012 r. we Wrocławiu w budynku Politechniki Wrocławskiej odbyło się Brytyjsko Polskie Forum Rynku Spożywczego organizowane przez Brytyjsko Polską Izbę Handlową oraz Wrocławskie Centrum Transferu Technologii.

ECO Spedycja w programie Rzetelna Firma

ECO Spedycja w programie Rzetelna Firma

Firma Eco Spedycja sp. z o.o. przystąpiła do programu Rzetelna Firma. Chcemy być wiarygodni dla naszych partnerów biznesowych. Tylko dzięki rzetelności jesteśmy w stanie przetrwać na rynku, rozwijać się i jednocześnie promować zdrowe zasady prowadzenia biznesu.